ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Slide 1

Na bieżąco...

1)   Jaśki, Staśki, Darki, Jarki, Wojtki, Marki, Franki,
    Baśki, Kaśki, Fele, Ele, Maryśki i Hanki.
    Dalej żywo, dalej żwawo, biegnijmy do szopy,
    Aby Panu Jezusowi ucałować stopy.

Więcej…

Nasze inicjatywy


 LOGO Drvenik22

Chata na Zagrodach

Strefa publiczna

Niechaj czas Świąt Narodzenia Pańskiego i cały Nowy Rok 2023 będzie przepełniony obecnością Tego, który urodził się w Betlejem, a zarazem przez którego wszystko się stało...

Polityka Prywatności

Opublikowano: wtorek, 23, lipiec 2019 21:27

Serwis POKOLENIE16.PL szanuje prywatność każdej osoby i deklaruje, że nigdy nie udostępniał oraz nie będzie udostępniał w przyszłości danych zebranych poprzez stronę serwisu, w tym danych osobowych.
Właściciel serwisu POKOLENIE16.PL (dalej Serwis) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Opublikowanie zmian na stronie serwisu jest jednoznaczne z wejściem zmian w życie.
Polityka Prywatności obowiązuje osoby odwiedzające Serwis: internautów, osoby biorące udział w konkursach organizowanych przez serwis, oraz osoby wyrażające swoje opinie.
Jeżeli nie zgadzasz się z niniejszą Polityką Prywatności nie korzystaj z naszego Serwisu.


Zbierane dane:

1. logi systemowe
Każda wizyta Internauty na stronie Serwisu jest odnotowywana w logach systemowych serwera. Dane zapisywane w tej sytuacji to: IP komputera oraz czasy wejścia i wyjścia ze strony. Dane te nie identyfikują jednoznacznie internauty.

2. dane osobowe – działy konkursów, oraz komentarzy.
W czasie korzystania z Serwisu internauta może być poproszony o podanie swoich danych osobowych (np. poprzez podanie swoich danych), w szczególności imienia i adresu e-mail. Internauta jest informowany w jakim celu podaje swoje dane i jest to związane albo z wyrażoną przez Internautę chęcią wzięcia udziału w konkursie, albo wyrażeniem swojej opinii w systemie komentarzy.

3. Serwis wykorzystuje zdjęcia i fotografie związane z działalnością grupy „Pokolenie16” oraz „Chaty na Zagrodach”. Członkowie grupy Pokolenie16 i związanych z nią podmiotów są informowani i świadomi, że ich działalność jest dokumentowana w formie fotoreportaży na stronach Serwisu.


Wykorzystanie zbieranych danych:

1. Dane z logów systemowych i działów konkursowych wykorzystywane są wyłącznie do tworzenia statystyk, nie są w żaden inny sposób przetwarzane.
2. Dane osobowe nie są sprzedawane, ani udostępniane innym jednostkom.

System komentarzy:

1. Komentarze umieszczane przez Internautów pod artykułami zamieszczonymi w serwisie przechodzą na jego własność.
2. Komentarze nie są sygnowane pełnym imieniem i nazwiskiem, chyba że użytkownik wyraził na to zgodę i zamieścił swoje dane.
3. Komentarze nie spełniające ogólno przyjętych norm kulturalnych zostaną usunięte z serwisu.
4. Opinie wyrażone w systemie komentarzy pozostają opiniami użytkowników.