ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Slide 1

Nasze spotkania

Największym pragnieniem człowieka jest pragnienie szczęścia. Jezus szczęśliwych nazywa BŁOGOSŁAWIONYMI.

1. Zapisz w zeszycie:

BŁOGOSŁAWIENI = SZCZĘŚLIWI

Więcej…

Nasze inicjatywy

Chata na Zagrodach

Strefa publiczna

Informacje bieżące - 17 X

Z uwagi na to, że zostały wprowadzone nowe graniczenia, w naszej parafii w kościele parafialnym otwarte będą tylko wejścia boczne, a limit osób, które mogą jednocześnie przebywać na Mszach św, pogrzebach i nabożeństwach wynosi 100,

- w kaplicy na Suchej 35 osób,

- w kaplicy na Krzywicy 20 osób. 

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarnych. 

Ponieważ nie wszyscy wierni mimo gorącego pragnienia będą mogli uczestniczyć we Mszy św., Metropolita Krakowski udziela dyspensy od udziału we Mszy św. w niedziele i święta. Jednocześnie zachęcamy do do pobożnego uczestnictwa we Mszach św. transmitowanych poprzez media oraz do gorliwej modlitwy w rodzinach. >ZOBACZ DEKRET BISKUPA

Pragniemy też poinformować, że ks. Prałat Krzysztof Nowak powrócił już ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i aktualnie kontynuuje leczenie poprzez rehabilitację. 

Zobacz OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

/ks. Tadeusz  

Polityka Prywatności

Opublikowano: wtorek, 23, lipiec 2019 21:27

Serwis POKOLENIE16.PL szanuje prywatność każdej osoby i deklaruje, że nigdy nie udostępniał oraz nie będzie udostępniał w przyszłości danych zebranych poprzez stronę serwisu, w tym danych osobowych.
Właściciel serwisu POKOLENIE16.PL (dalej Serwis) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Opublikowanie zmian na stronie serwisu jest jednoznaczne z wejściem zmian w życie.
Polityka Prywatności obowiązuje osoby odwiedzające Serwis: internautów, osoby biorące udział w konkursach organizowanych przez serwis, oraz osoby wyrażające swoje opinie.
Jeżeli nie zgadzasz się z niniejszą Polityką Prywatności nie korzystaj z naszego Serwisu.


Zbierane dane:

1. logi systemowe
Każda wizyta Internauty na stronie Serwisu jest odnotowywana w logach systemowych serwera. Dane zapisywane w tej sytuacji to: IP komputera oraz czasy wejścia i wyjścia ze strony. Dane te nie identyfikują jednoznacznie internauty.

2. dane osobowe – działy konkursów, oraz komentarzy.
W czasie korzystania z Serwisu internauta może być poproszony o podanie swoich danych osobowych (np. poprzez podanie swoich danych), w szczególności imienia i adresu e-mail. Internauta jest informowany w jakim celu podaje swoje dane i jest to związane albo z wyrażoną przez Internautę chęcią wzięcia udziału w konkursie, albo wyrażeniem swojej opinii w systemie komentarzy.

3. Serwis wykorzystuje zdjęcia i fotografie związane z działalnością grupy „Pokolenie16” oraz „Chaty na Zagrodach”. Członkowie grupy Pokolenie16 i związanych z nią podmiotów są informowani i świadomi, że ich działalność jest dokumentowana w formie fotoreportaży na stronach Serwisu.


Wykorzystanie zbieranych danych:

1. Dane z logów systemowych i działów konkursowych wykorzystywane są wyłącznie do tworzenia statystyk, nie są w żaden inny sposób przetwarzane.
2. Dane osobowe nie są sprzedawane, ani udostępniane innym jednostkom.

System komentarzy:

1. Komentarze umieszczane przez Internautów pod artykułami zamieszczonymi w serwisie przechodzą na jego własność.
2. Komentarze nie są sygnowane pełnym imieniem i nazwiskiem, chyba że użytkownik wyraził na to zgodę i zamieścił swoje dane.
3. Komentarze nie spełniające ogólno przyjętych norm kulturalnych zostaną usunięte z serwisu.
4. Opinie wyrażone w systemie komentarzy pozostają opiniami użytkowników.