ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Slide 1

Nasze inicjatywy

Chata na Zagrodach

Strefa publiczna

Wakacje we Włoszech

Opublikowano: środa, 13, marzec 2019 20:31

Duszpasterstwo Młodzieży organizuje
wakacyjny wyjazd konijny do Włoch.

Wyjeżdżamy 30 czerwca wieczorem do miejscowości Lido di Jesolo (tuż obok Wenecji). Zamieszkamy w hotelu 50 metrów od plaży.
W trakcie pobytu rejs promem do Wenecji i 3 godzinne zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz możliwość płynięcia gondolami.
Następnie 6 lipca przejazd do Padwy - modlitwa u grobu św. Antoniego, zwiedzanie miasta i po południu przejazd nad malownicze jezioro Garda w Alpach. W niedzielę i poniedziałek odpoczynek nad jeziorem. W poniedziałek po południu wyjazd do Polski - powrót do Pcimia 9 lipca w godzinach rannych.

W programie wspólna codzienna modlitwa, Msza św. i wieczory z piosenką. Chcemy, aby wyjazd ten miał charakter rodzinny, dlatego zapraszamy dzieci od klasy 6, młodzież, ale także dorosłych i rodziny.

Cena wyjazdu 2200zł.

Cena obejmuje:
- 5 noclegów w hotelu*** w Lido di Jesolo oraz 2 noclegi nad jeziorem Garda
(pokoje 2, 3-os. z łazienkami)
- 7 śniadań wzmocnionych, 7 obiadokolacji
- serwis plażowy (parasol + leżaki)
- przejazd autokarem, opłaty drogowe, rejs promem do Wenecji + przewodnik
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Osoby niepełnoletnie karty wyjazdu mogą pobrać w zakrystii, lub na naszej stronie internetowej. Ilość miejsc ograniczona (45 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie wpłacamy 700 zł. Pozostałą część do 15 czerwca.

Lido di Jesolo to jedna z najbardziej znanych miejscowości wakacyjnych we Włoszech - słynie za sprawą długiej na 15 km., oraz szerokiej i piaszczystej plaży, wzdłuż której ciągną się niezliczone ilości hoteli z basenami, wakacyjnych apartamentów i restauracji. Wieczorem życie przenosi się na trzynastokilometrowy deptak.

Karty wyjazdu do pobrania: